EkonomiGenelTürkiye

Emeklilere 11.000 TL ödenecek! Ziraat, Vakıf ve Halkbank guarantisinde.

Bankaların Emeklilere Yönelik Maaş Promosyonu Kampanyası

Emekliler için bankaların sağladığı ayrıcalıklar ve imkanlar hakkında merak uyandıran bilgiler devam ediyor. Bankalar, emeklilere daha fazla önem vermeye başlamıştır. Bu durum, emeklilerin yüksek kredi kullanma potansiyeline sahip olmalarından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle bankalar, yeni emekli müşterileri çekebilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu bağlamda Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank son hamlelerini yaptı ve emeklilere özel bir maaş promosyonu paketi sunmaya karar verdiler.

Emekli Paketinin Detayları

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından ortak karar alınarak emekli maaş promosyonu kampanyasında bir düzenleme yapılmıştır. Bu kampanya kapsamında emekli müşterilere toplamda 11.000 TL ödeme yapılacağı duyurulmuştur. Kamu bankalarında maaşlarının ne kadar olduğuna bakılmaksızın tüm emekliler, 11.000 TL ödeme imkanına sahip olacaklardır. Ancak bu ödeme tamamen maaş promosyonu niteliği taşımamaktadır.

Emeklilere yapılacak olan 11.000 TL’nin büyük bir bölümü ihtiyaç kredisi olarak verilecektir. Emekli maaş promosyonu tarifelerinde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Emekli müşterinin maaşına karşılık gelen promosyon tutarı, üzerine eklenerek 11.000 TL’ye tamamlanacaktır. Eklenen miktar ise ihtiyaç kredisi olarak kullanılacaktır. Müşteri, bu mikro kredinin taksitlerini 36 ay vadeli olarak ödeyecek ve maaşından küçük miktarlarda otomatik olarak kesilecektir.

Emekli Maaşlarına Göre Ödeme Miktarları

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından emeklilere yapılacak maaş promosyonu tutarı 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişiklik gösterecektir. Müşteriler, kendi maaşlarına göre promosyon ödemelerini alacaklardır. Emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olanlara 3.000 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 3.500 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 4.500 TL ve 10.000 TL üzeri maaş alanlara ise 5.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılacaktır. Bu ödemeler, ihtiyaç kredisiyle birlikte toplamda 11.000 TL’ye tamamlanacaktır ve tüm emekliler bu ödemeleri alabilecektir.

Emeklilere 11.000 TL ödenecek! Ziraat, Vakıf ve Halkbank guarantisinde.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.