AKP milletvekilinin hedefinde AKP büyükşehir belediye başkanı var

AKP milletvekilinin hedefinde AKP büyükşehir belediye başkanı var

Ordu’da Cumhur İttifakı ve AKP içerisinde yaşanan tartışmalar sürüyor. Son olarak AKP Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’nun bu akşam yerel kanal TV52’de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’i hedef alması dikkat çekti.


Bir süredir, Çaybaşı'nın İlküvez Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin çöp tesisi olarak kullandığı alanın kaldırılmasını istiyordu. Programda bu konuya değinen AKP’li Gündoğdu, AKP’li Güler’i eleştirerek çalışmadığını savundu.


Eski BBP’li olan Gündoğdu, programda, “70 yaşındasın ben de senden daha genç biriyim diyeceksin gel bakayım, burada bir problem var ne yapabiliriz diyeceksin. Hiç alakası olmadan kendi yaptığı hamleler neticesinde bu olay farklı bir yere geldi. Bu doğru değil” ifadelerini kullandı.


İşte o sözler:Gündoğdu’nun bu sözleri, bir süredir Ordu’da yaşanan parti içi tartışmaları artırmak amacı olarak yorumlandı. Geçen hafta aynı konuyla ilgili Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ordu Büyükşehir Belediyesinin katı atık düzenli depolama alanında incelemelerde bulunmuştu.


Odatv.comBu haber ile ilgili
Bu haberi yorumla
Yorum yaparak Kullanım Şartları, Topluluk Şartları ve Sorumluluk Reddi Beyanınını kabul etmiş sayılırsınız.
1 dakika da en fazla 1 yorum gönderebilirsiniz.
Yorumlar (0)