Feci kaza! Bir kişi öldü! Beton mikseri ezdi geçti!

Feci kaza! Bir kişi öldü! Beton mikseri ezdi geçti!
Muğla'nın Menteşe İlçesi'nde, edinilen bilgiye göre Şehir Yeni Mezarlığı'na seyir halinde olan Hasan Kaya yönetimindeki minibüs, mezarlık kavşağına geldiğinde sola yanaşmak istediği sırada arkasında seyir halinde olan Hüsnü Demirtaş yönetimindeki otomobil, minibüsün sağ tamponuna çarpıp; orta refüj üzerinden ters yöne girdi. Bu sırada karşı yönde seyir halinde olan Ferit Dalgıç yönetimindeki beton mikseri ile kafa kafaya çarpıştı.

AĞAÇLARA ÇARPARAK DURDU

AĞAÇLARA ÇARPARAK DURDUİHA'da yer alan habere göre Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar sonrası kaza yerine çok sayıda 112 Acil Yardım Ambulansı, Muğla Büyükşehir Belediyesi AKS ekibi ve trafik ekibi yönlendirildi. Otomobile çarpan beton mikseri, karayolundan şehir yeni mezarlığı duvarını yıktıktan sonra mezarlık içinde ağaçlara çarparak durabildi.

MİKSER ŞOFÖRÜNÜN DURUMU AĞIR

MİKSER ŞOFÖRÜNÜN DURUMU AĞIRKaza sonrası ters yöne düşen otomobilin sürücüsü Hüsnü Demirtaş araç içinde yaşamını yitirirken, beton mikserinin sürücüsü Ferit Dalgıç ve mezarlığa su doldurmak için gelen Döndü Bulut isimli kadın da beton mikserinin devirdiği ağaç altında kalarak yaralandı.
Su doldurmaya gelen Döndü Bulut ve araç içinde sıkışan mikser şoförü Ferit Dalgıç 112 Acil ve İtfaiye AKS ekipleri tarafından sıkıştığı yerden çıkarılarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ferit Dalgıç’ın durumunun ciddiyetini koruduğu açıklandı.
Yorumlar (0)
Haberi yorumla
Yorum yaparak Kullanım Şartları, Topluluk Şartları ve Sorumluluk Reddi Beyanınını kabul etmiş sayılırsınız.
1 dakika da en fazla 1 yorum gönderebilirsiniz.