Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Kuponlarını dolduranların gözü Sayısal Loto sonuçlarında!

Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Kuponlarını dolduranların gözü Sayısal Loto sonuçlarında!

Hafta boyunca kuponları dolduran vatandaşlar tarafından zengin olma hayali ile Sayısal Loto sonuçlarını bekliyor. İkramiye kazanabilmek için 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin etmesi gerekiyor. İşte 1 Ağustos sonuçları hakkında detaylar…


SAYISAL LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?


Sayısal Loto sonuçları henüz belli olmadı. MPİ tarafından saat 21:15’te gerçekleştirilecek çekiliş ile şanslı numaralar belli olacak.


EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI


İLGİLİ HABER29 Temmuz Sayısal Loto sonuçları belli oldu!29 Temmuz Sayısal Loto sonuçları belli oldu!

 


İLGİLİ HABER29 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı!29 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı!

 


İLGİLİ HABER30 Temmuz Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da ilk devir!30 Temmuz Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da ilk devir!

SAYISAL LOTO OYUNU HAKKINDA


İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.


Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.


İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.


Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.


;
Bu haber ile ilgili
Bu haberi yorumla
Yorum yaparak Kullanım Şartları, Topluluk Şartları ve Sorumluluk Reddi Beyanınını kabul etmiş sayılırsınız.
1 dakika da en fazla 1 yorum gönderebilirsiniz.
Yorumlar (0)