Sigortalılara hastaneye gitmeden doktora danışma imkanı!

Sigortalılara hastaneye gitmeden doktora danışma imkanı!

AXA Sigorta’nın aktif ve sağlıklı bir yaşam odağıyla geliştirdiği AXAFit’in içinde yer alan DoktorDerKi; her hafta alanında uzman doktorlarla birlikte düzenlediği soru & cevap oturumlarında AXA müşterilerinin hastaneye gitmeden de sağlıklarıyla ilgili kafalarına takılan sorulara yanıt bulmalarına olanak tanıyor.


BİR HAFTADA 100’DEN FAZLA GÖRÜŞME


İçinden geçtiğimiz zor dönemde sağlığımızın kıymetini bir kez daha hatırladığımızı ifade eden AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan; “Bu dönemde hem fiziksel hem de duygusal sağlığımızı güçlendirmeye ihtiyaç duyuyoruz. Sigortalılarımızın uzun süredir faydalandığı DoktorDerKi bu anlamda müşterilerimizi destekleyecek; hayatlarını kolaylaştıracak ve fark yaratacak bir uygulama. Evlerimizden çıkamadığımız bu günlerde müşterilerimizin sağlıkları hakkında bir soruları olduğunda hastaneye gitmeden bir doktordan görüş almalarını sağlıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin hayatlarının her anında güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olma çabasıyla; bu döneme özel olarak DoktorDerKi üzerinden diyetisyen ve psikolog hizmetlerine bir ay boyunca ücretsiz erişim veriyoruz. AXAFit kullanıcıları bir hafta gibi kısa bir sürede bu hizmetimizden yararlanarak 100’den fazla görüşme gerçekleştirdi” dedi.


SİSTEM TÜM DÜNYADA GELİŞİYOR


Tüm dünyada sağlık alanında tele-danışmanlığın büyüdüğüne de dikkat çeken İşcan, “Müşterilerimizin hayatına kolaylık getirecek inovasyonları önemsiyoruz. Sadece hasar ödeyen sigorta şirketi olmaktansa sigortalılarımızın hayatına değer katan bir çözüm ortağına dönüşmek için çalışıyoruz. Gerek şirket içinde yaptığımız inovasyon çalışmaları gerekse destek verdiğimiz start-up girişimler ile bu yolda önemli bir mesafe kat ettik. Özellikle de hastaların yaklaşık yüzde 40’ının ilk ziyaretlerini yanlış branşa yaptığını ve bu sebeple zaman kaybedildiğini düşünürsek; DoktorDerki’nin gereksiz zaman kaybını ve maliyetleri de ortadan kaldırabileceğini söyleyebiliriz. Bu hem müşterilerimiz hem de sağlık kurumları için değer yaratan bir hizmet” diye konuştu.


;
Bu haber ile ilgili
Bu haberi yorumla
Yorum yaparak Kullanım Şartları, Topluluk Şartları ve Sorumluluk Reddi Beyanınını kabul etmiş sayılırsınız.
1 dakika da en fazla 1 yorum gönderebilirsiniz.
Yorumlar (0)