Trump Beyaz Saray'daki davete yine fast food sipariş etti

Trump Beyaz Saray'daki davete yine fast food sipariş etti
15 Ocak tarihinde hükümetin kapalı olduğu ABD'de Beyaz Saray çalışanlarının önemli bir bölümünün de ücretsiz izne çıkarılması nedeniyle, Kolej Ligi şampiyonu Clemson Tigers'ı Beyaz Saray'da ağırlayan Trump, genç sporcular için pizza ve hamburger sipariş etmiş, patates kızartması, pizza ve 300'den fazla hamburger sipariş edilmesi davete damga vuran olaylardan olmuştu.
Trump, "Hükümetin kapalı olmasından dolayı, ücreti benim tarafımdan ödenmiş Amerikan fast foodu sipariş ettik" demişti. 

BU KEZ BAHANE YOK, FAST FOOD YİYECEKSİNİZ!

BU KEZ BAHANE YOK, FAST FOOD YİYECEKSİNİZ!Trump dün bir başka üniversite Amerikan futbolu takımı North Dakota State Bison'ı konuk etti. 
Beyaz Saray'ın yemek salonundaki dev masa yine tepeleme hamburger, patates kızartması, kızarmış tavuk, tavuklu sandviç ve sos doluydu.
Takımı tanıtan ve nasıl şampiyon olduklarını anlatan bir konuşma yapan Trump, "Şeflerimiz olabilir, şeflerimiz yemek yapabilir, ama bizim 'fast food'umuz var, çünkü ben sizi çok iyi biliyorum, millet" dedi.
Sözleri kahkahalarla karşılanan Trump, konuşması tamamlanana dek soğumamaları için yiyecekleri sıcak tuttuklarını sözlerine ekledi.Geçtiğimiz günlerde yıllık sağlık taramasından geçirilen ABD Başkanı Donald Trump'ın geçen yıla göre kilo aldığı ve klinik olarak obez kategorisine girdiği saptanmıştı. 
 
 
Bu haber ile ilgili
Bu haberi yorumla
Yorum yaparak Kullanım Şartları, Topluluk Şartları ve Sorumluluk Reddi Beyanınını kabul etmiş sayılırsınız.
1 dakika da en fazla 1 yorum gönderebilirsiniz.
Yorumlar (0)