EkonomiGenelTürkiye

Akbank’tan faizsiz 15.000 TL kredi, 6 ay taksitle!

**AKBANK’TAN FAİZSİZ 15.000 TL KAMPANYASI!**

Akbank, müşterilerine yönelik sürpriz kampanyalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Ağustos ayı kampanyaları açıklandı ve Akbank müşterilerine 15.000 TL faizsiz para kampanyasıyla müjde verdi. Müşteriler, belirtilen koşullara uyarak Ağustos sonuna kadar bu parayı Akbank’tan alma fırsatına sahip olacaklar. Peki, Akbank faizsiz 15.000 TL’yi hangi koşullarda verecek?

**FAİZSİZ 15.000 TL ALMA ŞARTLARI!**

Akbank’ın faizsiz 15.000 TL kampanyasının şartları belli oldu. Bu kampanya, Akbank’ın yeni müşterilerine özel olarak sunulmaktadır. Akbank Mobil uygulamasını akıllı cihazlarına indiren bu müşteriler, “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak Akbanklı olma sürecini tamamlarlar. İlk defa bu işlemi gerçekleştirecek olan müşterilere faizsiz 15.000 TL para imkanı sağlanmaktadır.

**KART BAŞVURUSU YAPILMALIDIR**

Akbank’tan faizsiz para alabilmenin ikinci şartı ise 25 Eylül tarihine kadar ilk kez Axess veya Wings karta başvurmaktır ve bu başvurunun onaylanması gerekmektedir. Başvuruları onaylanan müşteriler, taksitli nakit avans limitleri dahilinde 15.000 TL’ye kadar faizsiz nakit para çekebileceklerdir.

**6 AYA KADAR VADE**

Kampanya kapsamında 15.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans çeken müşterilere, çekilecek tutara ve vade süresine bağlı olarak 2 ile 6 ay arasında indirimli sıfır faiz uygulanacaktır. Belirlenen vade ve tutar dışında yapılan taksitli nakit avans çekimlerinde ise mevcut faiz oranı geçerli olacaktır.

**1 YIL BOYUNCA KART ÜCRETİ YOK!**

Bu kampanyaya katılan müşterilere ek bir avantaj daha sunulmaktadır. Axess veya Wings kart sahibi olacak olan müşteriler, bu kartlar için 1 yıl boyunca herhangi bir kart ücreti ödemeyeceklerdir.

Akbank’tan faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans çeken müşteriler, ödemelerini her ay düzenli olarak yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde gecikme faizi uygulanacak ve ek bir maliyet ortaya çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.