EkonomiGenelTürkiye

2024’te başlayan İş Bankası 6 ay ERTELEMELİ konut kredisi

İş Bankası 2024 yılında ilk taksiti başlayacak şekilde ertelemeli konut kredisi sunuyor!

Konut fiyatlarında yaşanan yükseliş nedeniyle, vatandaşların kendi birikimleriyle ev sahibi olması imkansız hale gelmişti. Konut kredisi çekmek isteyen kişiler ise yükselen konut kredisi faiz oranlarından dolayı tereddüt yaşıyordu. Ancak İş Bankası, yeni kampanyasını duyurarak müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan İş Bankası, 6 ay ertelemeli konut kredisi kampanyasını açıkladı.

İŞ BANKASI GÜNCEL KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI YÜZDE KAÇ, NE KADAR OLDU?

İş Bankası, Ağustos ayına özel olarak konut kredisi paketini düzenledi. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 2,85 olarak uygulanmaya başlandı.

Ev Kredisi hesaplama aracı sayesinde istediğiniz vadeye uygun olarak taksit tutarınızı hesaplayabilir ve geri ödeme planınıza dair detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. 120 ay vadeli seçeneklerden yararlanabilir ve ödemelerinizi bütçenize uygun bir şekilde planlayabilirsiniz. Bu aşamada, kullanmak istediğiniz konut kredisi miktarı, kredi notunuz ve aylık geliriniz gibi temel bilgiler göz önünde bulundurularak hızlı bir ön değerlendirme yapılır. Başvurunuzu tamamladıktan sadece birkaç saniye sonra ön değerlendirme sonucunuz, tercih ettiğiniz iletişim kanalı üzerinden tarafınıza iletilir. Ön onay alan krediler için başvuru sırasında seçtiğiniz şube tarafınızla iletişime geçecektir.

İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 2,85 olarak uygulanırken, açıklanan kredi paketi içerisinde isteyen kişilere aylık 6 aya kadar vadeli kredi çekme seçeneği de sunulmaktadır. 120 ay vadeli 1 milyon TL konut kredisi paketi için aylık taksit tutarı 29 bin 512 TL’dir. Kredi paketinde erteleme işlemi ise şubeler aracılığıyla yapılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.