EkonomiGenelTürkiye

Garanti Bankası’na Özgü Ağustos Sürprizi: 1.500 TL Geri Ödemesiz Hediye!

Garanti Bankası Ağustos Ayı Kampanyası: Vestel’den Alışveriş Yapanlara 1500 TL Hediye Bonus

Garanti Bankası 1500 TL Hediye Kampanyası Detayları

Garanti Bankası, müşterilerine sunduğu çeşitli avantajlarla tercih edilme sebebi olmaktadır. Nakit sıkıntısı yaşayan müşterileri için promosyon ve özel kredi teklifleri sunan banka, aynı zamanda kredi kartı kullanıcılarını da bonus kampanyalarıyla indirimli ve ücretsiz alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Ağustos ayıyla birlikte, bankadan Vestel’e özel yeni bir kampanya duyuruldu. Garanti Bankası müşterilerine, Vestel’den alışveriş kredisi kullanmaları halinde 1500 TL bonus verme fırsatı sunmaktadır. Kampanyadan bonus kazananlar, anlaşmalı tüm yerlerde indirimli alışveriş yapabilme imkanından faydalanabilmektedir.

Kampanya Koşulları Ve Süresi Açıklandı

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, 1500 TL hediye bonus kampanyasının detayları belirlendi. Kampanya, 01.08.2023 ile 31.08.2023 tarihleri arasında Vestel mağazalarında Garanti BBVA alışveriş kredisi kullanılarak yapılan işlemlerde geçerlidir. Garanti BBVA mobil uygulamasını indiren ve banka müşterisi olmayan kişiler, “müşteri olmak istiyorum” adımını takip ederek ilk defa Garanti BBVA alışveriş kredisi kullanması ve aynı zamanda Bonus kredi kartı başvurusu yapması durumunda 1500 TL bonus kazanmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, kampanya bitiminden hemen sonra 18.09.2023 tarihinde aktif kredi veya sanalkart hesabına yüklenecektir. Yüklenen bonuslar, internet bankacılığı veya bonusflaş üzerinden görüntülenebilecektir.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için bonus kredi kartının 31 Ağustos tarihinden önce alınmış olması ve ilk alışverişin 14 Eylül 2023 tarihinden önce gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Bu tarihlerin sonrasında yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmemektedir. Bonus için başvurulan kampanyaya Bonus fleksi, ticari kartlar, Bonus genç ve para kart sahipleri dahil edilmemektedir.

Garanti Bankası'na Özgü Ağustos Sürprizi: 1.500 TL Geri Ödemesiz Hediye!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.