EkonomiGenelTürkiye

Garanti Bankası Hesabı Olanlara 1.500 TL Hediye: Mobilden Başvuru

Garanti Bankası Ağustos Ayı Kampanyası: 1500 TL Hediye

Garanti Bankası 1500 TL Hediye Kampanyası Detayları

Garanti Bankası tarafından sunulan avantajlar, müşterilerin bu bankayı tercih etmesini sağlıyor. Banka, nakit sıkışıklığı yaşayan kullanıcılara promosyonlar ve özel kredi teklifleri sunarken, kredi kartı kullanıcılarına da bonus kampanyalarıyla indirimli ve ücretsiz harcama yapma imkanı sağlıyor. Ağustos ayıyla birlikte Garanti Bankası, Vestel’e özel yeni bir kampanya başlattı. Banka müşterileri, Vestel’den alışveriş kredisi kullanarak 1500 TL bonus kazanma fırsatına sahip oluyor. Bonus kazananlar, anlaşmalı yerlerde indirimlerden faydalanabiliyorlar. Kampanya detayları aşağıda belirtilmiştir.

Kampanya Koşulları ve Süresi

Garanti Bankası’nın 1500 TL hediye bonus kampanyası için belirlenen koşullar şu şekildedir: Kampanya, 01.08.2023 ile 31.08.2023 tarihleri arasında Vestel mağazalarında Garanti BBVA alışveriş kredisi kullanılarak yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak isteyenler, Garanti BBVA mobil uygulamasını indirerek banka müşterisi olmalıdır. Ayrıca, ilk defa Garanti BBVA alışveriş kredisi kullanarak ve aynı zamanda bonus kredi kartı başvurusu yaparak onay alan kişilere 1500 TL bonus verilecektir. Bonuslar, kampanyanın bitiminin hemen ardından 18.09.2023 tarihinde aktif kredi ve sanalkart veya bonus kredi kartına yüklenecektir. Bonuslar, bu tarih itibariyle banka internet bankacılığı ve bonusflaş üzerinden görüntülenebilecektir.

Kampanyadan faydalanabilmek için bonus kredi kartının 31 Ağustos tarihinden önce oluşturulmuş olması ve ilk alışverişin 14 Eylül 2023 tarihinden önce gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Kampanya, Bonus Fleksi, ticari kartlar, Bonus Genç ve para kart sahipleri için geçerli değildir.

Garanti Bankası Hesabı Olanlara 1.500 TL Hediye: Mobilden Başvuru

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.