EkonomiGenelTürkiye

“KDZ Ereğli Belediyesi 80 Vasıfsız Temizlik Personel ve İşçi Alımı”

Temizlik Personeli Alımı ve İşçi Alımı

KDZ Ereğli Belediye Başkanlığı, yeni personel alımı ilanları yayınladı. Belediye, (10 kişi Beden İşçisi, 70 kişi Temizlik Personeli) olmak üzere 2 farklı unvanda toplam 80 kişi süreli işçi alımı yapacağını duyurdu. Kamupersonelialim.com sitesi olarak tüm ayrıntıları sizler için derledik.

Belediye Personel Alımı İçin Aranan Kriterler Nelerdir?

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, Kamu haklarına sahip olmaları, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları, Arşiv soruşturmasının ve güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanmış olması, İlgili görevi yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması gerekmektedir.

Temizlik Personeli alımı için; en az ilkokul diplomasına sahip olmak, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi alımı için; en az ortaokul diplomasına sahip olmak ve tırpan işlerinde deneyimli olup görev yapabilme şartları aranmaktadır.

Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Adaylardan başvuru için diploma veya mezuniyet belgesi, kimlik fotokopisi veya adli sicil belgesi istenmektedir.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Ereğli Belediyesi Personel LTD.ŞTİ tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alım başvuruları 14 Ağustos 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 18 Ağustos 2023 tarihine kadar şahsen yapabileceklerdir. Başvurular Kdz. Ereğli Bel. Binası Murtaza Mah. Hasan Arslan Sk. No:39/Z106Kdz Ereğli adresine yapılacaktır.

Zonguldak iş ilanları kategorisinde yayımlanan bu ilan için hatalı veya eksik belge ile gerçekleştirilen işçi alım başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.