EkonomiGenelTürkiye

TAÜ 5 Personel Alımı

Üniversite İlanları Personel Alımı Duyurusu

Türk Alman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, 5 personel alımı kadro detayları şu şekilde verilmiştir: Bir kişi kıdemli sistem yöneticisi, bir kişi yazılım takım lideri, bir kişi kıdemli bilgisayar ve ağ yöneticisi ve son olarak 2 kişi uygulama geliştirme uzmanı kadro unvanlarında alım yapılacaktır.

Üniversite İlanları Personel Alımı Detayları

Üniversitenin Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak olan bu personel alımı ilanına 81 ilden müracaatlar kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com sitesi olarak tüm ayrıntıları sunduk.

Kamu Personeli Alımı Müracaat Şartları Nedir?

İlana başvuru yapmak isteyen adayların lisans düzeyinde 4 yıllık üniversite eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Gerekli Müracaat Koşulları

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği veya elektronik mühendisliği bölümlerinde mezun olan adaylardan alım yapılacaktır.

Aynı zamanda ilgili bölümlerden Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilmiş olmak kaydıyla yurt dışı diploması olanlar da bu ilana başvuru yapabileceklerdir.

2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. İlan için taban puan şartı aranmamaktadır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından alım gerçekleşecektir.

Üniversite Rektörlüğü tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmaz ve kamu haklarından yoksun bırakılmamış olmanız gerekmektedir.

Herhangi bir suç hükümlülüğü giymemiş olmak ve sabıka kaydınızın olmaması aranan şartlar arasındadır.

Erkek personel alım adaylarının askerlik görevlerini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

Görevinizi yapmanızı engel sağlıksal veya fiziksel probleminizin olmaması yine aranan şartlar arasındadır.

Aynı zamanda sosyal güvenlik kurumları tarafından herhangi bir maaştan yararlananlar bu ilana başvuru yapamayacaklardır.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir? Başvurular Nasıl Yapılacak?

İlana müracaatlar, 21 Ağustos 2023 ve 13 Eylül 2023 tarihleri arasında e devlet aracılığı ile resmi kariyer kapısı üzerinden online olarak kabul edilecektir.

TAÜ 5 Personel Alımı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.