EkonomiGenelTürkiye

İndirimli Ayçiçek Yağı A101’de Sınırlı Sürede!

**A101, Yudum Ayçiçek Yağı İndirimi ile Tüketici Bütçesine Rötuş Yapıyor**

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaşın yol açtığı gerginlik, ayçiçek yağı fiyatlarının yükselmesine sebep olmuştu. Ancak A101 gibi büyük bir market zinciri, 5 litrelik Yudum ayçiçek yağını sadece 72.99 TL’den sunarak tüketicilere büyük bir avantaj sağlıyor.

**Ayçiçek Yağı Stoğu Azalınca Tüketici Endişelendi**

Türkiye Cumhuriyeti’ne ait yağ tenekelerinin Ukrayna limanlarında beklemesi, ülkede ayçiçek yağı kıtlığı konusunda endişeleri artırmıştı. Fiyatlardaki artışa rağmen, tüketiciler ayçiçek yağı stoklamaya başlamıştı. Kısa sürede bir yıllık ayçiçek yağı stoğu neredeyse tükenmiş, vatandaşlar evlerine litre litre ayçiçek yağı alarak önlem almışlardı.

**A101 İle Ayçiçek Yağı Fiyatlarında İndirim**

A101 market, bu duruma el atarak Vera ayçiçek yağını 73 TL’ye düşürdü. Bu indirim kampanyası, sadece 18 Ağustos 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Ayçiçek yağının market raflarında yerini almasıyla birlikte fiyatlardaki yükseliş de azalmaya başladı. Hem yağ fiyatlarındaki düşüş hem de indirimlerin etkisiyle tüketici bütçesine nefes aldırmış oldu.

**Yudum Ayçiçek Yağı İndirimiyle Tüketiciler Kazanıyor**

Yudum ayçiçek yağına yapılan indirim, tüketiciler için cazip bir teklif olarak karşımıza çıkıyor. Normal şartlarda 1,25 litrelik pet şişe yağın fiyatı 57.95 TL iken, ikili alımda bu fiyat 93 TL’ye çıkıyor.

**A101 İndirimleri İle Karşılanacak Temel İhtiyaçlar**

Eğer temel gıda ve ayçiçek yağı ihtiyacınız varsa, 18 Ağustos tarihine kadar sürecek olan A101 indirimlerini kaçırmamanızı öneririm. Bu indirimler sayesinde hem cebiniz rahatlayacak hem de bütçenize uygun şekilde dolu dolu alışveriş yapma keyfini yaşayacaksınız. A101 marketin tüketicilere sağladığı bu ekonomik destek, vatandaşların bütçelerine bir nebze olsun nefes aldıracak.

İndirimli Ayçiçek Yağı A101'de Sınırlı Sürede!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.