EkonomiGenelTürkiye

Ayçiçek Yağı İndirimi: Sınırlı Stoklarda! 5 Litre 93 TL’den. Hemen Alın!

**Marketler Ayçiçek Yağında Büyük İndirim Kampanyası Başlattı**

A101’de 3 Gün Geçerli İndirim Başladı

Stoklarla Sınırlı Ürün İçin Acele Edin

Kolay ulaşma imkanı sağlayan marketler ise önemli adımlar atıyor. İndirim kampanyaları devam ediyor. Bir market daha ayçiçek yağında stoklarla sınırlı indirim kampanyasını başlattı. 5 litre ayçiçek yağı fiyatında büyük kampanya başlatan market vatandaşların akın akın o markete koşmasını sağladı. Stoklarla sınırlı olan ürünleri satın almak için herkes elini çabuk tutuyor.

Ayçiçek yağı fiyatları pandemi sonrasında yaşanan Rusya Ukrayna savaşı nedeniyle art arda yükseldi. Stoklarda yağ bulunmaması fiyatların yükselmesine neden oldu. Şu anda bu kriz atlatılmış olmasına rağmen yine de artış devam ediyor. Enflasyon karşısında fiyat artışı yaşanan ürünlerden biri olan ayçiçek yağı markette ise indirimli fiyatlarla satışa çıktı.

**A101’de 3 gün geçerli indirim başladı**

A101 marketlerde ayçiçek yağı fiyatlarından müthiş bir indirim yapıldı. 5 litre ayçiçek yağı 93 TL’ye indi. Vera marka 5 litrelik ürün stoklarla sınırlı olarak satışa çıkarıldı.

**Stoklarla sınırlı ürün için acele edin**

Ayçiçek yağının 5 litresi zincir marketlerde 150 TL civarında satışa çıkarken Vera ayçiçek yağı 5 litresi 93 TL olarak 3 gün boyunca marketlerde satışa çıkacak. Dev indirim stoklarla sınırlı. Bu sebeple bu indirimi kaçırmamak için siz de en yakın A101 şubesine uğrayın.

Ayçiçek Yağı İndirimi: Sınırlı Stoklarda! 5 Litre 93 TL'den. Hemen Alın!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.