EkonomiGenelTürkiye

Fiat Egea Sedan kampanyası: 48.000 TL indirim!

TÜRKİYE’DE OTOMOBİL ALIMINDA KAMPANYALAR!

Otomobil ihtiyacı olanlar Türkiye’de sıfır kilometre araç piyasasından uzaklaştıkça, otomobil firmaları müşterilerini kaybetmemek için önlemlerini devreye sokmaya başladı. Son zamanlarda sıfır kilometre otomobil piyasasında kampanyalı fiyatlar büyük ilgi görmekte. Bu nedenle firmalar, yükselen fiyatları dengelemek ve müşterilerini elde tutmak için indirimler yapmakta ve bunları kampanyalı fiyatlar olarak duyurmakta. Fiat firması da Türkiye’nin en çok otomobil satan markası olarak yeni bir kampanyalı fiyat duyurusu yaptı.

FİAT EGEA SEDAN: PİYASA LİDERİ!

Türkiye’de en yüksek pazar payına sahip otomobil modeli Fiat Egea Sedan oldu. Hem fiyatı, tasarımı hem de teknik özellikleri açısından Türkiye’ye uygun bir model olan Fiat Egea Sedan, açık ara en çok satılan otomobil modeli olmaya devam ediyor. Yakın rakiplerinden çok daha fazla talep gören Fiat Egea Sedan, büyük bir başarı elde etmiştir.

KAMPANYALI FİYATLAR AÇIKLANDI!

Fiat Egea Sedan için fiyatlarda yaşanan yükselişler, firmanın satışlarının düşmesine neden olmuş ve bu durum firma tarafından endişeyle karşılanmıştır. Bu nedenle firma, fiyat listesine müdahale ederek bir tedbir uygulamıştır. Kampanyalı fiyatlar açıklayan firma, normal fiyatların altında satış yapmaya başlamıştır. Bu sayede otomobil satın almak isteyenler, piyasaya göre indirimli bir şekilde sıfır kilometre araç sahibi olabilmektedir.

FİAT EGEA SEDAN FİYAT LİSTESİ:

Fiat Egea Sedan’ın en alt donanımı olan Fiat Egea Sedan 1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzinli için 767.900 TL fiyat açıklandı. Ancak, bu aracın kampanyalı fiyatının 729.900 TL olduğu bildirildi. Bir diğer model olan Fiat Egea Sedan 1.6 M.Jet 130 HP DCT Easy Otomatik Dizel versiyonun fiyatı ise 1.051.900 TL olarak açıklanırken kampanyalı fiyatı ise 1.003.900 TL olarak ilan edildi. Bu donanımda müşterilere net 48.000 TL indirim uygulanmaktadır.

Fiat Egea Sedan kampanyası: 48.000 TL indirim!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.