EkonomiGenelTürkiye

TÜRASAŞ, İŞKUR Aracılığıyla KPSS Şartı Olmadan İşçi Alımı Yapacak

Güncel İŞKUR İş İlanı

TÜRASAŞ İşçi Alımı Başvuru Kriterleri Nelerdir?

Kamu kurum ve kuruluşlarından mevzuat uyarınca görevinden veya mesleğinden disiplinsizlik veya ahlaki nedenler ile ihraç edilmemiş olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin ilan tarihi itibariyle 18 yaşını bitirmiş ve 30 yaşını tamamlamamış olması gerekmektedir.

Kurum şartı aranmaksızın Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından malullük, yaşlılık veya emeklilik aylığından faydalanıyor olmanız gerekmektedir.

Adayların yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmış olması istenmektedir.

Erkek adayların askerlik görevi itibariyle muaf olmuş olması, tecilli olması veya yerine getirmiş olması gerekmektedir.

Lise veya dengi okullardan ilanın yayın tarihi itibariyle mezuniyet belgemizi almış olmanız istenmektedir.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan ve vardiyalı çalışma düzenine uygunluk gösterebilen adaylardan alım gerçekleşecektir.

Görevinizi yerinize getirmenizi engel olabilecek alerjik rahatsızlığınızın olmaması veya akıl hastalığının bulunmaması istenmektedir.

Genel elektrik personeli kadrosunda alım yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Eskişehir iş ilanları bünyesinde yayımlanmış olan ve Eskişehir Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak olan alım için başvurular 23 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. 5 günlük süreç sonunda 28 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başvuru işlemlerini tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Başvurular vermiş olduğumuz link üzerinden online gerçekleşecektir. İşe alınacak olan personeller, noter kurası ve sözlü sınava tabi tutulacaklardır. Sözlü sınavda başarı gösteren adayların işe alımları gerçekleşecektir. İlana yalnızca eski hükümlü personeller başvuru yapabileceklerdir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007738736.

Başvuru linki: https://esube.iskur.gov.tr/

TÜRASAŞ, İŞKUR Aracılığıyla KPSS Şartı Olmadan İşçi Alımı Yapacak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.