EkonomiGenelTürkiye

Beklenen Tarih Geldi! 4A, 4B ve 4C Emeklilerine 9000 TL Ödeme 24-25 Ağustosta Yatacak

Emekliye Karşılıksız Nakit Desteği Verilecek – Detaylar İçin Bankalar Harekete Geçti

9000 TL Ödeme Desteği Açıklandı

Bankalar, emekli vatandaşlara yönelik olarak karşılıksız ve geri ödemesiz nakit destek sağlama kararı aldı. Emekli vatandaşlar, bu ödeme için başvurularını hemen gerçekleştirerek IBAN numarasından ödemelerini alabilecekler. Emekliye yapılacak olan ek ödemeye ilişkin bankalar da harekete geçti. Milyonlarca emekliye yönelik maaşa ait ödeme kampanyası hakkında detaylar…

16 milyon emekliye, bugün öğleden sonra önemli bir açıklama yapıldı. Emekliye promosyon kampanyalarının devam ettiği bir dönemde, hangi sigorta kollarından olurlarsa olsunlar, emeklilerin maaşlarına ek promosyon ödemesi yapılıyor. 9000 TL destek ödemesi bugün yapılmaya başlanacak. Bu ödeme ayrıca 24-25 Ağustos tarihleri itibariyle hesaplara aktarılacak. 9000 TL ödemeye ilişkin son dakika detayları da geldi.

Müşterilerine Düşük Faizle Emekli Kredisi Sağlayacak

Memur ve memur emeklisi için toplu sözleşme zammı beklenirken, diğer taraftan SSK ve Bağ-Kur emeklileri temmuz ayında yaşanan %25’lik zam nedeniyle sıkıntı yaşadı. Bu sebeple bankaların Ağustos ayı promosyon kampanyaları merak edilmeye başlandı. Ağustos ayı bitmeden başvurularını yapan 16 milyon emekliye bankalar tarafından cazip teklifler sunuldu. Yapı Kredi Bankası ise hatırı sayılır bir promosyon kampanyası düzenledi. Banka, tam 9.000 TL’ye kadar ek ödeme yapacağını duyurdu. Ağustos ayında emekli maaşlarına yapılan zamla birlikte banka, promosyon miktarlarını da artırdı ve tüm emeklilere yönelik bir teklif sundu. Bu tekliften faydalanmak için tek bir şart bulunuyor: Bankanın maaş müşterisi olmak.

Yapı Kredi Bankası, ağustos ayı itibariyle emekli kredisi kampanyası kapsamında maaşın yetmediği durumlarda nakit destek sunuyor. Özel teklifler hazırlandı ve düşük faizli kredi kampanyasından yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Promosyon işlemlerini gerçekleştirmek için ek bir koşul gerekmeyecek. Banka şubelerinden, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından veya e-devlet üzerinden maaşınızı aldığınız bankayı Yapı Kredi olarak seçmek halinde ek nakit destek fırsatını elde edebilirsiniz.

Beklenen Tarih Geldi! 4A, 4B ve 4C Emeklilerine 9000 TL Ödeme 24-25 Ağustosta Yatacak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.