EkonomiGenelTürkiye

“İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile 5 Büyük Banka: QNB Finansbank, Akbank, Garanti, BBVA, TEB, Denizbank”

QNB Finansbank, Akbank, Garanti BBVA, TEB ve Denizbank’tan ihtiyaç kredisi kampanyaları!

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları, nakit ihtiyacı olan kişiler tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Özel bankalar da yeni kredi fırsatlarını duyurarak ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere yönelik fırsatlar sunuyorlar.

Özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları 2023 yılında güncellendi! En uygun kredi hangi bankada?

Son seçimlerden hemen sonra Merkez Bankası’nın parasal sıkılaşma politikasına geçmesi ve faiz artışlarına başlamasıyla birlikte bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarında bir yükseliş yaşandı. Kamu bankaları daha temkinli bir faiz artışı yaparken özel bankalarda bu oranlar daha hızlı bir şekilde yükseldi. Bu yükselme, bankadan kredi çekmek isteyen kişilerin geri ödeme miktarını maalesef artırdı.

Yapılan düzenlemeler sonrasında ING Bank, ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 2,84 olarak açıkladı. Enpara ise masrafsız kredi paketi kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 2,68’e indirdi.

QNB Finansbank’in ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,84 olarak belirlenirken, Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 3,04’e yükseltti. En uygun ihtiyaç kredisi veren banka ise yüzde 1,98 faiz oranıyla TEB Bankası oldu.

Bankadan kredi çekmek isteyen kişiler için 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 2 bin 147 TL olarak hesaplandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.