EkonomiGenelTürkiye

Ziraat Bankası’ndan hızlı çözüm: İhtiyaç kredisinde 50.000 TL anında!

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi musluklarını açtı! Nakitte sıkışanlara anında 50.000 TL ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor

Ziraat Bankası, kredi çekmek isteyenlere nakit para desteği sağlayarak onların yardımına koşmaktadır. Devlet bankası olmasının yanı sıra Türkiye’nin en büyük bankası olması, vatandaşlara güven vermektedir. Ziraat Bankası, nakitte sıkışan vatandaşlara yardım elini bir kez daha uzatıyor ve yeni kampanyasını duyuruyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde güncel faiz oranı yüzde kaç?

Ne yazık ki seçimden hemen sonra dolar kurunun yükselmesi ve parasal sıkılaşma politikası nedeniyle kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmiştir. Bu yükseliş, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da etkilemiştir. Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi faiz oranı yükselmiştir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 2,84 olarak güncellemiştir. Bu kredi faiz oranı üzerinden 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 2.532,67 TL olacaktır. Kredi çeken kişilerin bankaya ödeyecekleri toplam tutar ise 91.152 TL olacaktır. Yani 50.000 TL kredi çeken bir vatandaşın bankaya ödeyeceği faiz miktarı 41.152 TL olacaktır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

Ziraat Bankası’nın düzenlediği kredi paketinden faydalanmak isteyenler, başvurularını en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek yapabilirler. Aynı zamanda isteyen kişiler Ziraat Bankası mobil şube uygulamasını kullanarak dijital kredi başvurusu yapabilirler.

Mobil şube uygulaması 7 gün 24 saat her yerden başvuru ekranına erişime açıktır ve kredi başvurusu onaylanan kişilerin hesaplarına otomatik olarak yatırılacaktır. Bu sayede, kişiler bankaya gitmeye gerek kalmadan kredi çekebileceklerdir. Kredi taksit ödemeleri de banka hesabı üzerinden aylık olarak gerçekleştirilecektir.

Ziraat Bankası'ndan hızlı çözüm: İhtiyaç kredisinde 50.000 TL anında!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.