EkonomiGenelTürkiye

Halkbank kredi kartı kullanıcılarına 2.000 TL para iadesi müjdesi!

Halkbank Kredi Kartı Sahiplerine 2.000 TL Para İadesi Müjdesi!

HALKBANK KREDİ KARTI PARA İADESİ KAMPANYASI

Halkbank, Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alırken, müşterilerine yönelik heyecan verici bir kampanyayı duyurdu. Paraf Kredi Kartı kullanıcıları için sunulan bu kampanyada, birbirinden cazip fırsatlar sıralanırken aynı zamanda, 2.000 TL’ye kadar para iadesi alma imkanı da sunuldu. Bankanın “Sözünüze Anında 2.000 TL’ye Varan ParafPara” adını verdiği kampanya kapsamında, tek bir söz ile hediye para puanı yükleneceği belirtiliyor.

HALKBANK PARAF KREDİ KARTI KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce anahtar kelimeyi yazarak katılmak istediğiniz kredi kartınızın son altı hanesi ile birlikte 3404’e SMS (KKTC için 3444’e) göndermeniz gerekmektedir. Örneğin; tercihiniz 5.000 TL harcamaya karşılık 400 TL ParafPara ise “5000 123456” yazarak 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir. (SMS içeriğindeki 123456, kredi kartınıza ait son 6 haneyi temsil etmektedir. Katılmak istediğiniz kredi kartınıza ait bilgileri SMS içeriğine yazmanız gerekmektedir).

Kazanılacak ParafPara tutarları şu şekildedir:
– 5.000 TL harcama için 400 TL ParafPara
– 10.000 TL harcama için 1.000 TL ParafPara
– 15.000 TL harcama için 1.500 TL ParafPara
– 20.000 TL harcama için 2.000 TL ParafPara

Müşteriler, kampanyaya katılmak için sadece bir söz seçerler. Kazanılan ParafPara tutarı, kayıt yapılan karta, söz verilen harcama miktarı kadar peşin ve tek seferde yapılacak alışverişlerle her ekstre dönemi boyunca yüklenir.

Katılım SMS’i, bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım, Paraf Mobil üzerinden gerçekleştirilemez.

Katılım SMS’i ücretsizdir. Kampanyaya katılmak için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörlerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir:
– Altının Ordinaryüs Profesörü Kapalıçarşı’dan Haberi Uçurdu! 1 Gram Altın O Tarihte 165 TL Birden Artacak
– Japon Deprem Uzmanı Geliyor Diyerek 7.9 Şiddetinde AFET Uyarısı Yaptı! Deprem Riski En Fazla Olan İl ve 7 Bölge
– DSÖ Tüm Dünyaya Uyarı Mesajı Gönderdi! Gizemli Hastalık Döndü, 114 Ülkede Görüldü, 156 Kişi Hayatını Kaybetti

Kampanyaya katılan kişiler, verdikleri harcama sözü üzerinden 2.000 TL’ye kadar para iadesi kazanma fırsatına sahip olacaklar. Kazanılan para iadesi, harcama sözü verilen karta ParafPara olarak yüklenecektir.

Halkbank kredi kartı kullanıcılarına 2.000 TL para iadesi müjdesi!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.