EkonomiGenelTürkiye

Karabağlar Belediyesi: 80 İşçi ve Personel Alımı

Belediye İşçi Alımı İlan Detayları

Karabağlar Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan iş ilanı, İzmir iş ilanları kategorisinde yer almaktadır. İlana göre, 80 işçi ve personel alımı yapılacaktır. Alımlar, marangoz, sıhhi tesisatçı, beden işçisi, şoför ve genel beden işçisi kadrolarında gerçekleşecektir. İşçi alımları tam zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. Kamupersonelialim.com ekibi olarak, sizlere gerekli olan şartları sunmaktayız.

Kamu İşçi Alımı İlanı için Gerekli Olan Nitelikler Nelerdir?

00007766500 İŞKUR iş ilan numarası ile: 68 genel beden işçisi alımı: İlanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış ve 45 yaşını bitirmemiş olan adaylardan yapılan alım için en az ilköğretim, en fazla ortaöğretim mezunu olmanız gerekmektedir. Devlet güvenliğine karşı suçlardan yargılanmış olmak ve ceza almamış olmanız gerekmektedir, affa uğratılmış dahi olsa. Deneyim şartı aranmamaktadır.

00007766437 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 şoför alımı: Tecrübe şartı aranmadan gerçekleştirilen bu alımlar için 46 yaşından gün almamış olmanız ve E sınıfı ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Arşiv araştırması sonucunda görevinizi engelleyecek herhangi bir hususun bulunmaması istenmektedir.

00007766190 İŞKUR iş ilan numarası ile: 6 beden işçisi alımı: Belediye Başkanlığı temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere, %40 engelli raporu olan kişilerden alınacak olan başvurular kabul edilecektir. Bu kadroya müracaat etmek için en az ilkokul mezunu olmanız yeterlidir.

00007766098 İŞKUR iş ilan numarası ile: 3 beden işçisi alımı: Eski hükümlü veya terörle mücadele kapsamında yararlanan kişilerden alınacak olan başvurular için, görevinizi engelleyecek herhangi bir sağlık problemine sahip olmamanız gerekmektedir.

00007766048 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 sıhhi tesisatçı alımı: Türk uyruklu vatandaşlardan yapılacak olan bu alım için, lise veya dengi okullarda tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanında veya dallarından mezun olmanız veya Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı merkezlerden birinden ustalık belgesi almış olmanız gerekmektedir.

00007765683 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 marangoz alımı: Kadın ve erkek adaylar için gerçekleştirilen alımlar için, ilkokul mezunu olan veya lise kurumlarında okutulan ahşap teknolojisi alanında veya dallarından mezun olan veya Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlardan ustalık belgesi almış olan adaylar alınacaktır.

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

4 Eylül ve 8 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak olan başvurularınızı İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden online hizmet merkezinden veya ALO 170 hattını arayarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Karabağlar Belediyesi: 80 İşçi ve Personel Alımı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.