EkonomiGenelTürkiye

Ziraat Bankası, Tablet ve Bilgisayar Alacaklara 2.500 TL Destek Ödemesi Yapıyor!

ZİRAAT BANKASI KAMPANYA KOŞULLARI NELER?

Ziraat Bankası’nın bu kampanyasına katılmak için belirli koşullara uymak gerekiyor. İşte kampanya detayları:

1. Kampanya 14 Ağustos – 10 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında yapacağınız alışverişler kampanyadan faydalanabilecektir.

2. Kampanya sadece Troy’da Öğretmen ve Öğrencilere Özel Bankkart ile troyestore.com ve Troy mağazalarında geçerlidir. Diğer alışveriş noktalarında kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir.

3. Kampanyadan faydalanmak için Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi olmanız gerekmektedir. Hem kredi kartı hem de banka kartı özelliğine sahip olan bu kartlar ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

4. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 2.500 TL değerinde hediye çeki kazanabilir. Yani alışveriş tutarınız ne kadar yüksek olursa olsun, kampanya kapsamında en fazla 2.500 TL’lik indirim hakkınız olacaktır. Bu indirim hakkını, ödeme anında kullanabileceksiniz.

5. Kampanyaya katılan müşterilere Apple aksesuarlarda geçerli 2.500 TL’lik hediye çeki verilecektir.

6. Kampanyaya katılmak için son başvuru tarihi 10 Eylül 2023’tür. Bu tarihe kadar başvurunuzu yapmanız ve indirimli alışverişlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Tablet İçin Kampanya Koşulları

Troy’da Öğretmen ve Öğrencilere Özel Bankkart ile troyestore.com ve Troy mağazalarından öğretmen ve öğrencilere 9.000 TL ve üzeri iPad alımlarına özel 1.500 TL değerinde Apple aksesuarlarda geçerli kupon kodu verilmektedir. Bu fırsattan yararlanmak için kampanya dönemi içinde istediğiniz bir iPad modelini seçip satın almanız yeterlidir.

Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından da kampanyaya katılabilirsiniz. SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin IPAD yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

Her bir kişi için sadece 1 indirim hakkı verilirken kampanyaya katılmak için gönderilen mesajların ücretsiz olacağı ifade edilmektedir. Başvurunuzu tamamlamak için size herhangi bir ücret veya ek masraf çıkmayacaktır.

Bu muhteşem fırsatı kaçırmamak için zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tablet veya bilgisayar alışverişi yapabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın bu kampanyası ile hem teknolojiye uygun fiyatlarla ulaşabilir hem de ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz. Başvurunuzu tamamlayın ve avantajlı alışverişin tadını çıkarın!

Ziraat Bankası, Tablet ve Bilgisayar Alacaklara 2.500 TL Destek Ödemesi Yapıyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.