EkonomiGenelTürkiye

Şehir Hastanesi Lise Mezunu 4 Unvanda Kamu Personeli Alıyor

Şehir Hastanesi Personel Alımı İş İlanları

Personel Alımı Yapılacak Kadrolar Açıklandı!

Şehir Hastanesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 26 personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı kadro ve unvanlarda yapılacak olan alımlar için ikamet şartı aranmamaktadır. Munzur Üniversitesi için şartları sağlayan adaylardan müracaatlar kabul edilmeye başlandı. İşe alınacak olan personeller, 657 sayılı Devlet Memurlar Kanunu kapsamında istihdam edilecektir. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartları sizlere sunduk.

Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı için kadın ve erkek adaylardan üniversitelerin kamu yönetimi, iktisat ve işletme veya sosyoloji, elektrik mühendisliği, hukuk, biyoloji, muhasebe ve finansal yönetimi, muhasebe bilgi sistemleri, finans ve muhasebe, kimya mühendisliği, jeoloji mühendisliği, Devlet Konservatuarı, müzik bölümü, büro yönetimi ve sekreterliği, büro yönetimi, harita ve kadastro program mezunlarından alım yapılacaktır. Lisans mezunlarının P – 3 ön lisans mezunlarının ise P – 93 puan türünde 60 taban puan almış olması gerekmektedir.

Spor Uzmanı Alımı

Spor Uzmanı Alımı için yükseköğretim kurumlarında okutulan beden eğitimi bölümü, beden eğitimi ve spor yüksekokulu, spor bilimleri fakültesi bölümlerinden birinden mezun olan ve cankurtaran belgesine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Ayrıca 2 yıldızlı dalgıçlık belgesi ve 3. kademe yüzme antrenörlüğü belgesi istenmektedir.

Tekniker Alımı

Tekniker Alımı için üniversitelerin önlisans düzeyinde sahne ve ışık ses teknolojileri bölümünden mezun olmuş ve ilgili alanda en az 1 yıl iş deneyimi kazanmış olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

Destek Personeli Alımı

Destek Personeli Alımı için aşçı, bakım onarım teknisyeni ve temizlik personeli alımı yapılacaktır. Adayların ilgili alanlarda en az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olması gerekmektedir. Bu kadro için deneyim şartı aranmamaktadır.

Personel Alımı İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Tunceli iş ilanları kategorisinde Munzur Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar, 11 Eylül ve 25 Eylül tarihleri arasında kabul edilecektir. Başvurularınızı Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmanız gerekmektedir. Şahsen başvurular dışında yapılacak olan başvurular değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır. Başvuru sürecinde 0 (428) 213 17 94 Dahili –1047 telefon numaralarından yardım alabilirsiniz.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Şehir Hastanesi Lise Mezunu 4 Unvanda Kamu Personeli Alıyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.