EkonomiGenelTürkiye

Öğrencilere müjdeli haber: 30 Eylül’e kadar başvuranlara 400 TL iade!

**Öğrencilere Müjdeli Haber: 30 Eylül’e Kadar Başvuranlara 400 TL Para İadesi!**

Milyonlarca öğrenci ilk ders zilinin çalmasıyla birlikte okula geri dönüş yaparken ailelerin harcamaları da artmıştı.

Bu sene derslerden ziyade ekonomik koşullarla mücadele eden öğrencilere güzel bir haber Akbank tarafından duyuruldu. Akbank’ın axess kredi kartına sahip müşterilerine yönelik açıklamasında, yeni kampanyasını duyurarak 400 TL’ye kadar para iadesi yapılacağını belirtti.

**Akbank Axess 400 TL Para İadesi Şartları:**

– 01.09.2023-30.09.2023 tarihleri arasında ilk kez Axess Öğrenci asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank müşterileri için geçerlidir.
– 01.09.2023-30.09.2023 tarihleri arasında başvurusu onaylanan Akbank müşterileri, kampanya kapsamında 15.10.2023’e kadar yapacakları her 250 TL ve üzeri harcamada 100 TL olmak üzere toplamda 400 TL’ye kadar chip-para kazanabilirler.
– Kredi kartı başvurusu için Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, axess.com.tr, tüm ATM’ler ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizi kullanabilirsiniz.
– Kampanyadan yalnızca 18-26 yaş aralığındaki asıl Axess Öğrenci kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Kampanya müşteri bazlıdır ve bir müşteri en fazla 400 TL chip-para kazanabilir.
– Yurt dışı işlemler kampanyaya dahil değildir. Axess, Wings, Ticari kartlar, Free, Akbank Kart ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
– Aynı gün içinde aynı işyerinden yapılacak olan ilk işlem kampanyaya dahildir. Hak edilen chip-paralar işlem anında gerçekleştirilen harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen öğrencilerin yukarıda belirtilen şartları taşıması durumunda Axess kredi kartı başvurusu yapmaları yeterli olacaktır.

Öğrencilere müjdeli haber: 30 Eylül'e kadar başvuranlara 400 TL iade!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.