EkonomiGenelTürkiye

Yüksek Kazançlı Bir Kariyer İçin Hemen Başvurun!

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Müdürlüğü’nden Yüksek Maaşlı İş Fırsatı

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü’nde Yeni Personel Alımı

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü, 32 yeni personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvuru yapmak isteyen vatandaşların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir.

Başvuru Şartları

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

– Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak veya Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Başvurular 20 Eylül’den itibaren başlayacak ve 4 Ekim’e kadar devam edecektir. Başvuruda bulunacak adaylar, istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim etmelidir. Başvurular, Adalet Bakanlığı kariyer kapısı ve kamu işe alım ve kariyer kapısı web adresi üzerinden e-devlet üzerinden yapılacaktır.

İstenilen Belgeler

– Güncel programlama dillerinden en az iki tanesine ilişkin belge veya belgeler.

– Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda mesleki tecrübeye ilişkin kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi veya belgeler.

– Özel şartlarda istenilen sertifikalar ile bilgi ve tecrübeyi gösteren belgeler.

– Fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş.

– Denklik gösterir.

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü’nde çalışacak olan bu personeller, 49.000 TL maaş ile istihdam edilecek. Bu iş fırsatını kaçırmamak için başvuruları zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Yüksek Kazançlı Bir Kariyer İçin Hemen Başvurun!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.