EkonomiGenelTürkiye

“Ekim Ayında 2.284 Kişi Kamu Personeli ve İşçisi Olarak Göreve Başlıyor”

Ekim Ayı Kamu İş İlanları Açıklaması

Kamu kurumları tarafından istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor. KPSS’li ve KPSSsiz olmak üzere iki farklı kategoride gerçekleşecek olan alımlar için KPSS ile yapılacak olan alımlar da kamu personeli alımı yapılırken KPSS’siz yapılacak olan alımlarda ise işçi alımı yapılacağı açıklandı. 81 şehirde bulunan adaylardan başvuruların kabul edileceğini açıklayan kurum tarafından en az lise mezunu adaylardan başlamak kaydı ile önlisans ve lisans mezunlarına da uygun kadrolara yer verildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detayları sunuldu.

Nükleer Düzenleme Kurumu 16 Memur Alımı

NDK, tarafından 9 farklı kadroda 16 memur alımı yapılacağı açıklandı. Alımlar, avukat, mühendis, mütercim, teknisyen ve veri hazırlama ve kontrol işletmeni unvanlarında gerçekleşeceği belirtildi. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi ise 9 Ekim 2023 olarak açıklandı. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Marmara Üniversitesi 3 Kamu Personeli Alımı

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü, 2 farklı kategoride 3 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. Adayların başvuru yapabilmesi için en az 3 yıl olmak kaydı ile mesleki alanda deneyim kazanmış olmaları istenmektedir. İşe alınacak olan personeller 26 Ekim 2023 tarihinde yapılacak olan 3 aşamalı sınav sonucuna göre belirlenecektir. Başvurular başlamış olup. Son başvuru tarihi bu ilan için de 9 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

TÜRASAŞ 213 Kamu İşçi Alımı

Türkiye Raylı Sistem Araçları (TÜRASAŞ), 213 işçi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden açıkladı. Alım Sakarya, Eskişehir ve Sivas şehirlerinde yapılacaktır. Farklı kadro pozisyonları yapılacak olan alım ilanına göre başvurular 25 Eylül 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, 29 Eylül 2023 tarih itibariyle tamamlanmış olması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa 52 Devlet Personeli Alımı

Cerrahpaşa tıp fakültesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu adaylardan 52 devlet personeli alımı yapılacağı duyuruldu. 2 teknisyen, 17 destek personeli, 24 hemşire, 1 sağlık teknikeri,1 psikologla, 1 tıbbi sekreter kadro ve unvanlarına alım yapılacaktır. Son başvuru tarihi ise 9 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

TTK 2 Bin İşçi Alımı Duyurusu

Türkiye Taşkömürü bünyesinde istihdam edilmek üzere kadroda 2 bin işçi alımı yapılacaktır. KPSS puan şartı olmadan yapılacak olan alımlar için işe alım sırasında herhangi bir mülakat yapılmayacaktır. Kurum tarafından gerçekleştirilecek olan noter kurasına göre personeller belirlenecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Cep uygulamamızı indirerek anlık olarak iş ilanlarına ulaşın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.