EkonomiGenelTürkiye

Terör, milli birlik ve dayanışma ruhuyla kökünden sökülecek!

SEO Başlık: MHP Genel Başkanı Bahçeli Ankara’daki Terör Saldırısını Lanetledi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’daki terör saldırısını lanetleyerek, “Terör örgütleri ve destekçileri ne yaparlarsa yapsınlar emellerine muvaffak olamayacaktır. Terörün kökü milli birlik ve dayanışma ruhuyla kazınacaktır.” ifadesini kullandı.

Terör Saldırısına Tepki

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, sabah Emniyet Genel Müdürlüğünü doğrudan hedef alan bombalı terör saldırısını lanetlediğini bildirdi.

Hain eylemin failleri olan iki teröristten birinin kendisini patlattığını, diğerinin de etkisiz hale getirildiğini anımsatan Bahçeli, şunları kaydetti:

Terörle Mücadelede Kararlılık

“TBMM’nin yeni yasama yılının açılış gününde teröristlerin alçak ve kanlı teşebbüsleri çok şükür bertaraf edilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti devleti toplumsal huzur ve güvenliği sağlama hususunda tavizsizdir. Terör örgütleri ve arkasındaki destekçileri ne yaparlarsa yapsınlar asla emellerine muvaffak olamayacaklardır. Bilinsin ki terörün kökü milli birlik ve dayanışma ruhuyla kazınacaktır. Emniyet Genel Müdürlüğü önünde yaralanan kahraman polislerimize acil şifa temennilerimle birlikte, Türk polis teşkilatına, aziz milletimize ve ülkemize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Ankara’daki terör saldırısını kınayarak, terörün Türkiye’nin milli birlik ve dayanışma ruhuyla yok edileceğine vurgu yaptı. Emniyet Genel Müdürlüğü önünde gerçekleşen saldırıda yaralanan polislerimize acil şifa dileklerini ileten Bahçeli, terör örgütlerinin ve destekçilerinin hedeflerine ulaşamayacaklarını belirtti. Türkiye Cumhuriyeti devletinin tavizsiz bir şekilde toplumsal huzuru sağlamak için kararlılıkla terörle mücadele edeceğini ifade etti.

Terör, milli birlik ve dayanışma ruhuyla kökünden sökülecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.