EkonomiGenelTürkiye

Hayat Emeklilik, Tam Zamanlı Personel ve İşçi Alımı İlanı

SEO İçerik Yazarı Aranıyor

SEO İçerik Yazarı İş İlanları

Profesyonel bir SEO içerik yazarı olarak, içeriklerimi diğer web sitelerinden daha üst sıralara taşıyacak şekilde yazabilirim. Türkçe içeriklerde uzmanlaşmış bir kopy yazarı olduğumu düşünüyorum ve Türkçe dilinin bütün inceliklerine hakimim. Bu görevde, SEO başlığıyla başlayan ve ilgili anahtar kelimeleri kullanarak alt başlıklar eklemem gerekmektedir.

Personel Alımı İş İlanları

Hayat Emeklilik, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanına göre KPSS puan şartının aranmadığı belirtildi. Alım yeni başlayan pozisyon seviyesinde satış departmanında gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sunduk.

Kamu Personel Alımı Yapılacak Şehirlerin Listesi

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Muğla ve Trabzon şubelerinde alım yapılacaktır.

Personel Alımı Kadro ve Unvanları

Platform asistanı, sigorta yöneticisi, proje menajeri, aktüerya raporlama uzmanı, satış koordinasyonu ve iletişim personeli, sigorta yöneticisi, destek sorumlusu ve birikim güvence danışmanı unvanlarında alım yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Kriterleri

Söz konusu kurum tarafından yayımlanmış olan ilana göre satış alanında kariyer hedefi olan ve başarı odaklı olan adaylardan alım yapılacaktır.

Adayların müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilmesi ve etkileme ve ikna kabiliyetinin yüksek olması istenmektedir.

Planlama ve organize etme yeteneği yüksek olan ve askerlik görevini tamamlamış erkek ve kadın adaylardan alım yapılacaktır.

Askerlik görevinin tamamlamayan erkek adayların en az bir yıl tecilli olması durumunda ilana başvuru yapabileceği açıklanmıştır.

Adayların tercihen bireysel emeklilik ve SEGEM lisansına sahip olması istenmektedir.

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya meslek yüksekokullarından kadro uygun şekilde bölümlerinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlarını adaylardan alım gerçekleşecektir.

İşçi Alımı İlanı Başvuruları

Hayat Emeklilik tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Adaylar başvuru koşullarını sağlaması halinde müracaatlarını https://www.agesa.com.tr/ adresi aracılığıyla çevrim içi olarak yapabilirler.

Hayat Emeklilik, Tam Zamanlı Personel ve İşçi Alımı İlanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.