EkonomiGenelTürkiye

Vakıfbank, ihtiyaç kredisi için 110.000 TL’ye kadar taksit seçenekleriyle hizmet vermeye başladı!

Nakit Sıkışıklığı Sorunlarına Vakıfbank İhtiyaç Kredisi ile Çözüm!

Nakit Sıkışıklığı Sorunlarının Artması

Nakit sıkışıklığı sorununu artık çok daha fazla kişi yaşamaya başladı. Gelir ve gider dengesi bozulunca kişisel bütçelerde zorunlu açıklar meydana geliyor. Bu açıklar aydan aya birikince başlı başına büyük bir finansal problem oluyorlar. Bu finansal soruna en erken vakitte yapılacak müdahale ise sorun çözmede yararlı oluyor. Bunun için de ihtiyaç kredisi kullanımına dair talepler arttı. Ancak ihtiyaç kredisi ürününde bankaların bazı politika değişiklikleri sorunun tam da kendisi olabiliyor.

İhtiyaç Kredisinde Sistem Değişti!

Bankalar ihtiyaç kredisi ürününü verirken artık çok daha seçici olmak durumunda kalıyorlar. Ekonomi yönetiminin enflasyon ile mücadelesinde ana kriter daha az harcama konsepti oldu. Talep enflasyonunun düşmesi ile reel enflasyonun gerileyeceğine inana yönetim bankaların da buna göre hareket etmelerini istiyor. Bunun için de bazı zorunlu karşılıklarla bankaları daha az kredi vermeye teşvik eden sistem ihtiyaç kredilerinde faizlerin artmasını ve bankaların kredi verirken çeşitli engellemelerle müşterilerin karşısına çıkmalarına neden oluyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank bir kamu bankası sorumluluğu ile kurulduğu günden beri Türkiye’de vatandaşların finansal ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bu maksatla ihtiyaç kredisi ürünü üzerinden vatandaşlara finansman desteği sağlanıyor. Artık Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi çekmek yüksek maliyet gerektirse de bu kredi alınabilir olmaya devam ediyor. Üstelik Vakıfbank yüksek limitli ihtiyaç kredisi de vererek müşterileri memnun edebiliyor. Tüm bu çerçevede Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerin nakit erişimlerini sağlamaya devam ediyor.

Altın Onlardan Soruluyor!

Kuyumcular Odası Başkanı çeyrek altının 4 bin TL olacağı tarihi açıkladı

Uşakspor tek golle Etimesgut’a 3 puanı kaptırdı

MEB Türkiye geneli için yeni KAPATMA kararı açıkladı! Tek tek hepsi KAPANACAK

Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi kullananlara 3 ay taksit erteleme gibi bir avantaj veriliyor. Bu imkanı değerlendirmek isteyen müşteriler ihtiyaç kredilerini çekiyorlar ve üzerine ilk 3 ay da kredi taksiti ödemiyorlar. 3 aylık ödemesiz dönem sona erdikten sonra 4. aydan itibaren kredi taksitleri ödenmeye başlanıyor. Bu da ödeme güçlüğü içerisinde kalanlara makul bir süre veriyor. Bu sürede de bütçeler ödeme yapmaya uygun hale getiriliyor.

110.000 TL İhtiyaç Kredisi Maliyet Hesaplaması!

Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi aylık faizi yüzde 3,75 olarak uygulanıyor. 12 ay vadeli 110.000 TL ihtiyaç kredisi çekilmesi durumunda aylık kredi taksiti 12.323 TL oluyor.

Vakıfbank, ihtiyaç kredisi için 110.000 TL'ye kadar taksit seçenekleriyle hizmet vermeye başladı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.