EkonomiGenelTürkiye

“Bakan Tekin’den Öğretmenlere Gelen Kasım Ara Tatili Seminerleri Sürprizi!”

MİLLİ EĞİTİM BAKANI TEKİN’DEN ÖĞRETMENLERE KASIM ARA TATİLİ SEMİNERLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Milli Eğitim Bakanı Tekin, eğitim ve öğretim sürecinin daha etkili hale getirilmesi için önemli bir adım attı. Sosyal medya hesabından öğretmenlere yönelik önemli bir açıklamada bulunan Bakan Tekin, Kasım ara tatili seminerlerinin online olarak yapılacağını duyurdu. İşte Bakan Tekin’in açıklamaları:

ÖĞRETMENLERE MÜJDE: KASIM ARA TATİLİ SEMİNERLERİ ONLINE OLACAK!

Değerli meslektaşlarım,

Eğitim öğretim sürecini hep birlikte omuzlamaya çalışıyoruz. Dönem arası tatilleri bu anlamda planlama yapmak ve değerlendirmek için önemli bir fırsat olarak görüyorum. Hem yaz boyunca yapılan değişikliklerin değerlendirilmesi ve hem de başta ortak sınavlar olmak üzere tatil sonrası yapılacakların planlanmasına odaklanmış bir planlama yaptık.

İlgili genel müdür arkadaşların online sunumları ve akabinde okullarda yapılacak değerlendirmeleri detaylıca tanımladık. Ancak hafta sonu Erzurum’da öğretmen arkadaşlarla yaptığımız görüşmelerde, birçok arkadaşımızın daha önceki uygulama nedeniyle kendilerine ara tatil için farklı programlar yaptıkları ve bu nedenle yüz yüze programların ertelenmesi talepleri ile karşılaştım.

Bu nedenle sadece Kasım ara tatili için geçerli olmak üzere seminer döneminin online yapılmasına karar verdim. Yalnız bir istirhamım ve bir de uyarım var. İstirhamım lütfen online sunumları dikkatlice takip edelim. Çünkü genel müdürlerimiz uygulamada karşılaşacağınız teknik ayrıntıları sizlerle paylaşacaklar. Uyarım da, Nisan ara tatili kesinlikle yüz yüze ve okullarda olacak, planlarımızı buna göre yapalım.

Hayırlı olsun.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.