EkonomiGenelTürkiye

Ziraat Bankası’nda 165 Banka Personeli İçin Başvurular Açıldı!

Banka Personeli Alımı İş İlanları 165 Kadro

Banka Personeli Alımı İş İlanları 165 Kadro

Banka Personeli Alımı İş İlanları 165 Kadro

Ziraat Bankası, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere müfettiş ve uzman yardımcısı kadrosuna 165 banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, genel müdürlük birimleri ve şubelerde yapılacak olup, KPSS şartının istenmediği belirtildi. Ayrıca ikamet şartı olmadan 81 şehirden kabul edilecek olan alım ilanı için gerekli olan detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere sunduk.

Personel Alımı Kontenjan Detayları

Banka tarafından güncel olarak 23 Ekim 2023 tarihinde yayınlanmış olan müracaat kılavuzuna göre işe alınacak olan personeller İstanbul ilindeki Genel Müdürlük Birimleri ve Şubelerinde görevlendirilmek üzere 150 kadro ayrılmıştır. Geriye kalan 15 kadro ise Ziraat Bankası AŞ Teftiş Kurulu’nda görevlendirilmek üzere yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Eğitim Şartı Nedir?

Yapılan açıklamaya göre, müfettiş ve uzman yardımcısı alımı ilanına müracaat etmek isteyen kişilerin işe alımları mühendislik alanlarında ve idari bilimler alanlarında yapılacağı açıklanmıştır. Bu nedenle adaylardan bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunu olmaları halinde başvuruların kabul edileceği açıklanmıştır. Ayrıca yurtdışından mezun olanlar için denklik belgelerini temin etmeleri halinde başvuru sürecine katılabileceği açıklanmıştır.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Ziraat Bankası tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanına müracaatların 24 Ekim 2023 tarihi itibariyle başladığı belirtilmiştir. Son başvuru tarihi ise 10 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile belirtilen süre zarfında çevrimiçi sistemden tamamlamış olmaları gerekmektedir. Şahsen veya posta yoluyla yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecek ve değerlendirilmeye tabi tutulmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar her alanda yalnızca bir kadroya müracaat edebilirler. Birden fazla kadroya müracaat eden adayların da yine başvuruları kabul edilmeyecektir.

Memur Alımı, İşe Alım Süreci ve Detayları

İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre belirlenecektir. Bu nedenle adayların başvurularını, sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmesi için 200 TL olan başvuru ücretini online müracaat tekrarından başvurularını tamamladıktan sonra ödeme yapmaları gerekmektedir. Ödeme işlemlerinizde başvuru ekranı ile aynı sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirerek tüm iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

Başvuru ekranı için tıklayınız.

Ziraat Bankası'nda 165 Banka Personeli İçin Başvurular Açıldı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.