EkonomiGenelTürkiye

“Garanti BBVA Müşterileri için Özel Fırsat: Hesaplara Hemen 1000 TL Yatırılıyor”

**Garanti BBVA Müşterilerine 1000 TL Bonus Kazanma Fırsatı!**

Banka tarafından yapılan resmi duyuruya göre, mobil bankacılık üzerinden işlem yapan müşterilere 1000 TL tutarında hediye bonus verileceği belirtildi. “Müşterimiz Olun” kampanyasının ayrıntıları açıklandı.

**”1000 TL BONUS KAZANIN”**

Banka, kampanyanın detaylarına ilgi duyanlar için şu açıklamayı yaptı:

“Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden bankamızın müşterisi olabilir ve bireysel kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında, yapacağınız 1000 TL tutarındaki alışverişiniz için 1000 TL bonus kazanma fırsatı sunulmaktadır.”

**30 KASIM’DA SON**

1 Kasım tarihinde başlayan bu büyük kampanya, 30 Kasım tarihine kadar devam edecektir. Buna göre, Garanti BBVA’nın dijital kanallarından yapılan başvuruları onaylanan kişilere, 20 Aralık tarihine kadar tek seferlik 1000 TL’lik bir alışveriş karşılığında 1000 TL bonus verilecektir.

**KAMPANYA DETAYLARI**

Kampanya detayları şu şekilde sıralanmıştır:

– Kampanyadan yararlanmak için başvuru işlemlerinin Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr ve moneybonus.com.tr üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
– Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Money Bonus kartları başvuruları dahildir. Flexi kartlar, Ticari kartlar, Bonus Genç kart ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
– Kampanya, banka personeli kartlarını kapsamamaktadır.
– Kampanya, sanal kartları da içermektedir.
– Kazanılan bonuslar, 25 Aralık – 25 Ocak 2024 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Bonuslar, en çok kazanım sağlanan karta yüklenecektir.
– Kullanılmayan bonuslar, 26 Ocak 2024 tarihinde geri alınacaktır.
– Kampanya, müşteri bazında geçerlidir ve bir müşteri en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

**DAHİL EDİLECEK**

Açıklamaya göre, kampanyaya internet üzerinden yapılan harcamalar da dahil edilecektir. Ancak internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar kampanya dışında tutulacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.