EkonomiGenelTürkiye

Şehir Hastaneleri KPSS’de 50 Puanla Personel, Memur ve İşçi Alımı

Şehir Hastaneleri İş İlanları

Şehir Hastaneleri Personel Alım İlanları

4 Şehir Hastanesi tarafından güncel personel alım ilanları yayımlandı. 1 Kasım 2023 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilanlara göre en az lise mezunlarından farklı kadro ve pozisyonlarda istihdam edilmek üzere personel, memur ve işçi alımı yapılacaktır.

Mülakat Şartı Olmadan Personel Alımı

Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personeller KPSS puan sıralamasına göre belirleneceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Mardin Artuklu Üniversitesi 11 Personel Alımı

Mardin Artuklu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversite Rektörlüğü tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre 4 farklı branşta sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Alım temizlik personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, avukat ve büro personeli kadrolarında gerçekleşeceği açıklanmıştır. Başvurular 1 Kasım 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmış olup, son başvuru tarihi ise 15 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

İzmir Bakırçay Üniversitesi 24 Kamu Memur Alımı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Kamu Memur Alımı

Bakırçay Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere koruma güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapacağını açıkladı. Adayların KPSS sınavından en az 60 taban puan almış olması gerekmektedir. Lise ve önlisans mezunları için uygun kadrolara yer verildiği açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Bartın Üniversitesi 26 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Bartın Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Farklı kadro ve pozisyonda istihdam edilmek üzere alım yapılacağı açıklanmıştır. Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre 1 şoför, 8 destek personeli, 1 tekniker, 15 büro personeli ve 1 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından başvurular kabul edilecektir. Son müracaat tarihi 15 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi KPSS ile taban puanı ile personel alımı yapacağını açıkladı. 24 büro personeli, 1 spor uzmanı, 2 şoför, 1 koruma ve güvenlik görevlisi, 2 temizlik görevlisi, 2 mühendis, 1 teknisyen ile 4 aşçı alımı yapılacağı açıklandı. Son başvuru tarihi ise 14 Kasım 2023’tür. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Şehir Hastaneleri KPSS'de 50 Puanla Personel, Memur ve İşçi Alımı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.