EkonomiGenelTürkiye

ASHB SYDV Kasım’da Büro Personeli ve Temizlik İşçisi Alıyor

SYDV İş İlanları Kasım Ayı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, büro personeli ve temizlik işçisi alımı yapacak

Deneyim şartı olmadan yapılacak olan bu alım kamu ilanları için daimî kadroda istihdam sağlanacağı belirtildi. KPSS ile alım yapılacak kadroya büro personeli ataması yapılacakken KPSS olmadan alım yapılacak kadro için ise temizlik işçisi ataması yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizler için haberimizde sunduk.

Rize – İyidere SYDV Büro Personeli Alımı

Rize – İyidere SYDV tarafından, daimî kadroda bir büro görevlisi alımı yapılacaktır. Müracaat etmek isteyen adayların bölüm şartı aranmaksızın 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olması gerekmektedir. Ayrıca, 2022 KPSS sınavından P – 3 puan türünde en az 60 taban puan almış olmanız gerekmektedir. İlan yayın tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olmanız da aranan şartlar arasındadır. Görev özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıyor olmanız istenmektedir. Aktif bir şekilde araç kullanabilen ve B sınıfı ehliyete sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi ise 6 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Söz konusu kurum tarafından müracaatlar şahsen alınacaktır. Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Van – Gevaş SYDV Temizlik Personeli Alımı

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için üst yaş sınırı uygulaması bulunmamaktadır. Proje kapsamında çalışabilecek güç ve yeterliliğe sahip olan, seyahat engeli bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır. En az lise mezunu adaylardan KPSS’siz temizlik personeli alımı yapılacaktır. Geçici kadroda istihdam sağlanacak olup, 2 ay mesleki deneyim süresi istenmektedir. Müracaatlar başlamıştır. Son müracaat tarihi ise 6 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

ASHB SYDV Kasım'da Büro Personeli ve Temizlik İşçisi Alıyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.