EkonomiGenelTürkiye

Ardahan Üniversitesi 33 Sözleşmeli Personel Alıyor! Mülakatsız Görevlendirme!

Üniversite Yeni İş İlanları

Üniversite Yeni İş İlanları, Ardahan Üniversitesi’nin kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise, önlisans, lisans mezunları ve engelli personel kadrosunda sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlara başvurabilmek için 2022 yılında yapılan KPSS sınavından lise mezunları için P – 94, lisans mezunları için P – 3 ve önlisans mezunları için ise P- 93 puan türünde en az 60 puan almanız gerekmektedir. Ayrıca engelli personel alımı için ise EKPSS P – 2 puan türünde puana sahip olma şartı aranmaktadır.

Sözleşmeli Personel Alımı Şartları Nedir?

6 Büro personeli alımı: Ardahan Üniversitesi, muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye, işletme yönetimi, sosyal hizmetler ve danışmanlık, turizm işletmeciliği, tıbbi ve aromatik bitkiler gibi alanlarda lise mezunlarından alım yapacaktır. Ayrıca 1 kadro engelli personel için ayrılmıştır.

1 Mimar alımı: Ardahan Üniversitesi, mimarlık bölümü mezunlarından alım yapacaktır.

1 Mühendis alımı: Makine mühendisi alımı için makine mühendisliği bölümü mezunu olmanız gerekmektedir.

3 Teknisyen alımı: Ardahan Üniversitesi, mobilya ve iç tasarımı, mobilya dekorasyonu, metal teknolojisi veya metal bölümü mezunlarından teknisyen alımı yapacaktır.

8 Koruma ve güvenlik görevlisi alımı: Ardahan Üniversitesi, özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması gibi önemli alanlarda meslek yüksekokullarında okuyan mezunlardan alım yapacaktır. Hem kadın hem de erkek adaylar başvurabilirler.

13 Temizlik personeli alımı: Ardahan Üniversitesi, lise mezunlarından temizlik personeli alımı yapacaktır. Başvurular için bölüm şartı aranmamakta olup, başvuran adayların son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. Bu personeller, merkez rektörlük ve üniversiteye bağlı birimlerde görevlendirilecektir.

Kamu Personeli Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ardahan iş ilanları kategorisinde yayımlanan ilana başvurular, 1 Eylül ve 15 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuruların Ardahan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na posta yoluyla veya şahsen gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Başvuru kılavuzuna şuradan ulaşabilirsiniz.

Ardahan Üniversitesi 33 Sözleşmeli Personel Alıyor! Mülakatsız Görevlendirme!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriğe erişmek için reklam engelleyicini devredışı bırakın.